Models logo capalera blanc


Exposició Trencant el Silenci (octubre de 2020)

Des del mes de març d'enguany la nostra associació no ha pogut fer cap de les activitats programades degut a les circumstàncies provocades pel Covid-19. Fent un intent d'adaptar-nos a totes les normatives i recomanacions de les autoritats hem programat una exposició d'artistes d'acord amb el grup Diversit-ART. Les obres dels 30 artistes participants queden exposades durant tot el mes d'octubre a la nostra sala d'exposicions i estarà complementada per una exposició més reduïda a la cantina de l'entrada de la Fortalesa.

Les visites seran guiades i en grups reduits de 6 persones, segons les normes i recomanacions actuals. La inauguració es va fer divendres dia 2 d'octubre complint els requisits d'aforament màxim, mascareta, distància de seguretat i mans netes. El nostre president, César Barrenechea, va fer un petit discurs de benvinguda, el vicepresident i responsable de cultura, Fede Luque, va donar les gràcies en nom de l'associació per a tots els artistes participants i el comisari de l'exposició, Enric Puigsegur, va agrair a la nostra associació les facilitats que varem donar. Seguidament l'artista Angeline va actuar amb un petit repertori de cançons líriques i l'Enric Puigsegur va actuar amb el seu inseparable instrument musical.

cartell artistes 2020Artistes tardor 2020Emporda 03.10.2020

HoraNova 06.10.2020HoraNova 06.10.2020Emporda 06.10.2020Emporda 06.10.2020